Jak zrobić Poke Ball w Pixelmon

Porada ta powstała we współpracy z Krystianem Koniecznym
(redaktorem naczelnym serwisu JakToRobić.pl)

W Pixelmon możesz stworzyć Poke Balla na kilka sposobów. Podstawa żelaznej kuli, dysk oraz wieko puszki to dobre źródła materiałów. Możesz również użyć kowadła, aby stworzyć Ultra lub Level Ball. Żółte morele mogą być również wykorzystane do produkcji bloków ozdobnych. Możesz wtedy przywołać stół do craftingu i dodać pożądany materiał zasobu.

Podstawowe materiały potrzebne do zrobienia Poke Balla w Pixelmon to patyki i młotki. Para patyków jest również niezbędna do wykonania głowy Pixelmona. Mod Pixelmon jest jednym z najpopularniejszych i jest regularnie aktualizowany o nowe przedmioty. Aby spreparować głowę Pixelmona, potrzebujesz dwóch patyków i młotka. Możesz również zrobić Poke Balls z młotkiem, używając dwóch patyków.

W Pixelmon, możesz również zrobić własne pokeballe, zbierając i gotując Apricorns. Pozwoli Ci to zaoszczędzić wiele czasu i wysiłku. Nowy Poke Ball jest ważnym przedmiotem, ponieważ może być używany do łapania Pokemonów. Dzięki niemu będziesz mógł również zdobywać morele. Możesz również stworzyć pokeball za pomocą kamieni. Musisz je jednak ugotować samemu, jeśli chcesz zdobyć morela.

Innym sposobem na stworzenie Poke Balla jest stworzenie go w Pixelmon Minecraft. Można to zrobić za pomocą tych samych materiałów i kroków, co w poprzedniej metodzie, ale z innymi kształtami. Górna część Poke Balla jest wykonana z żelaza, natomiast dolna z aluminium. W ten sposób można stworzyć różne rodzaje Poke Ballów, takie jak Cherish Balls, GS, czy Park Balls.

Jako podstawowego materiału potrzebujesz 8 sztabek żelaza. Podczas craftingu powinieneś zostawić najbardziej prawy blok środkowego rzędu. Po craftingu kowadła, będziesz miał je w swoim inwentarzu. Następnie musisz zebrać morele, ugotować je i umieścić w środkowym rzędzie swojego stołu do craftingu 3 x 3. To bardzo proste i szybkie!

Aby wykonać mistrzowską piłkę, będziesz potrzebował dwóch patyków i pięciu jednostek materiałów. Kiedy już je zdobędziesz, możesz użyć kowadła, aby stworzyć dysk Poke Ball. Możesz również zrobić Ultra Balls z żółtymi morelami, ale ta metoda nie jest zalecana dla początkujących. Jeśli nie jesteś graczem Minecrafta, proces jest znacznie prostszy niż w Minecraft. Po tym, możesz umieścić gotowy Pokeball gdziekolwiek chcesz.

Oprócz tych dwóch opcji, możesz craftować ten sam kolor Pokemon ball na wiele sposobów. Możesz również craftować Safari Ball za pomocą tego samego przedmiotu. Nie możesz jednak stworzyć Master Ball z żółtego morela. Ale możesz zrobić jeden z pomocą żółtego morela. Następnie możesz użyć jej do stworzenia Ultra Kul i Kul Poziomu. Po wyprodukowaniu kuli możesz jej użyć do walki z dzikim Pokemonem.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top