Jak zrobić bęben na wąż ogrodowy

Istnieje wiele korzyści z bębna DIY węża ogrodowego, a oto jak można zbudować własny. Używanie prętów zbrojeniowych do nawijania węża to świetny sposób na ułatwienie korzystania z bębna do nawijania węża ogrodowego. Możesz gwintować pręt zbrojeniowy przez otwory wywiercone w tarcicy bazowej. Drewniana szpula z otworem środkowym może być również nawinięta na pręt zbrojeniowy. Dzięki temu będzie się ona łatwo obracać. Uchwyt może być wykonany z kołka drewnianego lub rury PCV.

Jeśli nie chcesz inwestować w specjalny kołowrotek z wężem, możesz użyć starej drewnianej lub plastikowej palety do malowania. Paleta może przechowywać również inne przedmioty. Wygląda również dobrze i jest łatwym sposobem na przechowywanie węża ogrodowego. Po zrobieniu bębna na wąż ogrodowy, możesz go udekorować, aby dopasować go do swojego osobistego gustu i stylu. Upewnij się, że zostawisz trochę dodatkowego miejsca do przechowywania narzędzi i innych przedmiotów.

Dekoracyjne bębny z wężem mogą być świetnym dodatkiem do Twojego ogrodu. Ta opcja montowana na ścianie mocuje się do ściany za pomocą czterech punktów i posiada zintegrowaną tacę do przechowywania. Jest również zaprojektowany, aby wytrzymać elementy, więc nie musisz ciągle wymieniać opryskiwaczy. Istnieje wiele sposobów na wykonanie bębna na wąż ogrodowy, od szpul wykonanych z materiałów pochodzących z recyklingu po ocynkowane wanny do mycia.

Aby zrobić własny bęben na wąż ogrodowy, najpierw stwórz drewniane mocowanie. Aby wyglądało to ładniej, użyj śrub do drewna, aby przykręcić dwa drewniane końce razem. Następnie pomaluj drewno farbą w sprayu w kolorze rdzy. Gdy drewniane mocowanie jest suche, wyciąć otwór w górnej części drewnianego mocowania dla węża. Otwór powinien mieć około 18 cali długości i znajdować się w pobliżu króćca wody.

Nie musisz być osobą sprytną, aby zbudować kołowrotek na wąż ogrodowy DIY. Nie musisz być mistrzem stolarstwa i nie będziesz musiał wydawać dużo pieniędzy. Wersja DIY to doskonały sposób na zaoszczędzenie pieniędzy i dostosowanie bębna z wężem ogrodowym do swoich potrzeb. Jest łatwy w użyciu i wygląda dobrze, a nawet można ponownie użyć starej obręczy opony na eklektyczny wygląd.

Inna korzyść z DIY kołowrotka węża ogrodowego jest zdolność do przechowywania wielu galonów wody z łatwością. Można go używać do wielu celów, takich jak napełnianie wiader. Możesz również użyć go do przechowywania węża ogrodowego w przypadku wycieku wody. Bęben na wąż ogrodowy DIY chroni również Twój wąż przed zgnieceniem i zagięciem. Jest również świetny do ochrony węża przed zamarzaniem.

Jeśli szukasz łatwego kołowrotka węża ogrodowego DIY, to powinieneś rozważyć drewniane obręcze zamiast metalu. Drewno jest łatwiejsze do pracy i malowania. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym majsterkowiczem, czy profesjonalistą, drewniany bęben na wąż ogrodowy to zabawny sposób na zrobienie bębna na wąż ogrodowy, który będzie trwał przez lata. Bęben na wąż ogrodowy sprawi, że podlewanie trawnika i roślin takich jak np. żonkil stanie się dziecinnie proste.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top