Jak zrobić kasztanowy ornament

Jeśli nie jesteś osobą uzdolnioną manualnie, nadal możesz zrobić ozdobę z kasztanów. Kasztany mogą być zamienione w naszyjnik, kartkę na miejsce lub centrum stołu. Te ozdobne kasztany są łatwe do wykonania i będą w centrum uwagi na każdej imprezie lub spotkaniu. Jeśli nie chcesz wydawać dużo pieniędzy na dekoracje, możesz po prostu umieścić kasztany w słoiku mason. Możesz dodać jesienne liście i koronkę, aby go ozdobić. Stosując tę samą zasadę, co przy tworzeniu drzewka lub jakiejkolwiek innej ozdoby, możesz stworzyć piórnik lub inną ozdobę, którą chcesz.

Aby zrobić nietoperze, możesz użyć kasztanów i długopisu z farbą w kolorze białym. Aby zrobić nietoperze, narysuj dwie kropki dla kłów na spodzie kasztana i jedną małą kropkę dla nosa. Możesz złożyć trójkąty, aby utworzyć „wargę” i przymocować ją do kasztana za pomocą gorącego kleju lub kleju rzemieślniczego. Po tym jak ornament jest kompletny, możesz powiesić go na drzewie lub wieńcu.

Kasztanowy quarter horse jest klasycznym świątecznym ornamentem. Ozdoba western tack wykonana jest z laserowo wycinanego, grubego na 1/8 cala drewna kompozytowego. Ozdoba jest dostępna jako pojedynczy element lub jako zestaw 4 koni western pleasure. Możesz wybrać pojedynczy ornament lub stworzyć kolekcję koni western pleasure i konia kasztanowatego. Możesz również wybrać różne wzory i kolory sierści dla ozdoby, co czyni ją idealnym prezentem dla miłośnika koni.

Aby stworzyć własną girlandę z kasztanów, zacznij od suszenia kasztanów na dehydratorze żywności. Alternatywnie, możesz upiec kasztany na blasze do pieczenia przez pięć godzin lub więcej. Finally, you can allow them to air dry for three to seven days. Po całkowitym wysuszeniu kasztany będą twarde jak skała. Po wyschnięciu można je nawlec na żyłkę wędkarską i powiesić na gałęziach.

Inną opcją jest zaplecenie przędzy wokół styropianowej kuli. Jeśli nie masz przędzy, pleciony sznurek jest inną opcją. Kiedy już masz przędzę owiniętą wokół piłki, możesz dodać kilka uroczych guzików na górze. Następnie przeprowadź igłę z nitką przez środek i zrób pętlę do powieszenia. Teraz możesz powiesić ozdoby z kasztanów na swoim drzewie!

Możesz również zrobić domowe wieńce. Z kasztanów powstają piękne i przydatne karty wizytowe. Jeśli czujesz się kreatywny, możesz spróbować patchworkowego malowania kasztanów i przekształcenia ich w zabawne figurki. Istnieje wiele pomysłów na wykonanie ozdoby z kasztanów, a większość z nich wymaga materiałów, które prawdopodobnie masz już wokół domu. Tak więc, weź się za crafting! Będziesz zadowolony, że to zrobiłeś. Sezon świąteczny jest tuż za rogiem, więc możesz zacząć dekorować na święta!

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top