Jak zrobić królicze pióro

Nie musisz wydawać fortuny na zakup domku dla królika dla swojego pupila. Istnieje wiele sposobów na wykonanie domku dla królika, w tym wykorzystanie drewnianych desek. Możesz kupić wstępnie wycięte linoleum w centrum domowym za rozsądną cenę. Po umieszczeniu desek można je przykleić do dużego kawałka sklejki i wykończyć materiałem ramowym. Pamiętaj, aby zbudować wystarczająco dużą platformę, aby pomieścić swój króliczy pen.

Wtedy dodaj podłogę z siana lub słomy i drutu z kurczaka, aby pokryć ściany. Dodaj kilka zabawek dla swoich królików i umieść naczynia na żywność i kryjówki dla nich. Możesz również zainstalować plastikowe lub druciane chatki, ale pamiętaj, aby zostawić wystarczająco dużo miejsca, aby twoje króliki mogły jeść i odpoczywać. Podczas konstruowania kojca królika, upewnij się, że używasz drutu, który ma co najmniej trzy cale głębokości.

Podczas budowania kojca królika, upewnij się, że pamiętasz o temperaturze i klimacie. Udomowione króliki nie mogą znieść stałych temperatur 78 stopni, więc spróbuj znaleźć zacienione miejsce, jeśli mieszkasz w cieplejszym klimacie. Generalnie, zagroda dla królika powinna mieć około dwóch stóp szerokości i trzech stóp wysokości dla jednego królika. Musisz również wziąć pod uwagę długość kojca. Króliki mogą wziąć do trzech chmielu, aby dotrzeć do drugiej strony, więc będziesz chciał mieć pewność, że pióro jest wystarczająco długi, aby pomieścić królika.

Przed budową swojego królika hutch, należy zainstalować kuwetę i dozownik wody. Kurnik dla królika powinien zawierać również kuwetę i pojemnik na paszę. Są to zasadnicze elementy budki dla królików. Te przedmioty powinny być dostępne dla Twojego królika i zabezpieczone w bezpiecznym miejscu. Jeśli Twoje króliki mają tendencję do wspinania się, rozważ budowę wyższej klatki. Nie chcesz, aby Twoje króliki wyskoczyły z kojca i na podwórko sąsiada, więc upewnij się, że ściany są solidne.

Jeśli masz dzieci lub chcesz chronić swojego królika przed wypadkami, możesz chcieć stworzyć kojce dla szczeniaków. Są one bezpieczne dla dzieci i królików w każdym wieku. Mogą pomóc w nawiązaniu więzi ze swoim zwierzakiem i mogą być zabawą dla całej rodziny. Hutch dla szczeniaków można kupić w sklepie zoologicznym lub na Amazon. Upewnij się, że zmierzysz przestrzeń, w której twój królik będzie zamknięty, ponieważ królik może łatwo skakać i gryźć.

Gdy już masz wymiary hutch, nadszedł czas, aby zbudować bieg. Pamiętaj, że twój królik będzie potrzebował co najmniej stopy kwadratowej przestrzeni, więc będziesz chciał, aby bieg był tak duży, jak to możliwe. Możesz zbudować schronienie dla królika, wykonując kroki wymienione powyżej, lub możesz kupić prefabrykowane schronienia i meble, które są gotowe. Upewnij się tylko, że wybierzesz odpowiednie wymiary dla danej przestrzeni.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top