Jak zrobić mapę marzeń

Mapę marzeń można wykonać na kartce papieru, cyfrowo za pomocą programu Adobe Photoshop lub w programie do tworzenia map myśli. Celem mapy marzeń jest uwidocznienie treści snu. Wyobrażenia powinny być jasne dla osoby doświadczającej snu. Mapa może być prosta lub symboliczna, z wykorzystaniem kolażu zdjęć lub nawet piktogramu. Cokolwiek wybierzesz, powinno to być znaczące dla ciebie i przyjemne do oglądania.

Zasoby potrzebne do stworzenia mapy marzeń mogą być zakupione w każdym sklepie artystycznym i rzemieślniczym, a także w sklepach biurowych i spożywczych. Gdy już zbierzesz wszystkie materiały, ułóż je na tablicy korkowej lub plakatowej. Umieść mapę marzeń w miejscu, w którym możesz ją zobaczyć każdego dnia, np. obok łóżka. Proste przypomnienie o rzeczach, których pragniesz, pomoże Ci wizualizować swoje marzenia. Mapa marzeń może wydawać się prostym sposobem na zamanifestowanie swoich marzeń, ale może być również potężnym narzędziem motywującym do pracy w kierunku swoich celów.

Pierwszym krokiem w tworzeniu mapy marzeń jest poznanie podstawowych elementów świata gry. Sny to interaktywne światy składające się z obiektów umieszczonych na kaflach mapy. Obiektami umieszczanymi na mapie mogą być przedmioty, efekty, ściany, podłogi, oświetlenie i otoczenie. Sny są interaktywne dzięki językowi DragonSpeak, który pozwala nakazać obiektom wykonanie jakiejś czynności. Możesz sprawić, by mówiły do siebie nawzajem!

Gdy już stworzysz swoją mapę marzeń, następnym krokiem jest działanie na niej. Uczyń swoją mapę marzeń widoczną lub prywatną i często na nią patrz. Następnie każdego dnia rób małe kroki w kierunku swojego wymarzonego życia. Jeśli nie jesteś pewien, jak zacząć, spróbuj posłuchać muzyki medytacyjnej, aby się zrelaksować i dotrzeć do swojego wyższego ja. Po tym wszystkim, twoje sny są potężnym przewodnikiem dla twojej duchowej podróży. Kiedy działasz na nich, będziesz dobrze na swojej drodze do swojego wymarzonego życia.

Jeśli chcesz uzyskać najwięcej z twojej tablicy marzeń, możesz wyświetlić ją wyraźnie w swoim domu. Możesz również podzielić się nią online, z przyjaciółmi i rodziną. Niezależnie od tego, jaki jest Twój cel, Twoja mapa marzeń będzie działać jako przewodnik i przypominać Ci o Twoim ostatecznym celu w życiu. Może popchnąć Cię w kierunku działania lub jeszcze bardziej od niego oddalić. Może się okazać, że łatwiej będzie Ci osiągnąć swoje marzenia, gdy będziesz miał przed sobą tablicę marzeń.

Jeśli nie jesteś pewien, jakich narzędzi potrzebujesz do stworzenia mapy marzeń, możesz skorzystać z narzędzi oferowanych w Furcadii. Fox Editor pozwala na tworzenie własnych obiektów i przycisków dla mapy, podczas gdy DragonSpeak Constructor pomaga w pisaniu DragonSpeak, aby można było wchodzić w interakcje ze swoim snem. Edytor PCX pozwala na tworzenie obrazów tła i dostosowywanie przycisków na własnej skórce. Krótko mówiąc, możesz stworzyć mapę Dream używając dowolnego programu artystycznego.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top