Jak zrobić podnośnik kolumnowy dla centrum serwisowego

Korzystanie z mobilnego podnośnika kolumnowego w centrum serwisowym ma wiele zalet. W przeciwieństwie do tradycyjnych podnośników kolumnowych, te mobilne nie muszą być zaparkowane w garażu. Pozwalają również na uzyskanie większej przestrzeni, ponieważ można je ustawić w uporządkowany sposób. Mobilne podnośniki kolumnowe można łatwo przenosić z jednego miejsca pracy na drugie i są one idealne dla miejsc pracy, w których ważna jest widoczność i kontrola.

Główną zaletą mobilnego podnośnika jest to, że nie potrzebujesz betonu, aby go zainstalować, co daje Ci większą elastyczność w wyborze lokalizacji. To również zmniejsza Twoje koszty wstępne i czas konfiguracji, a także może być przechowywany z boku. Podnośniki te mogą być łatwo transportowane do miejsca pracy, zmniejszając zapotrzebowanie na miejsce w sklepie i zwiększając marże zysku. Podnośniki te ułatwiają również pracę techników wokół nich.

Mobilne podnośniki kolumnowe są dostępne do użytku komercyjnego w szerokim zakresie rozmiarów. Można je kupić pojedynczo lub w zestawach po dwie, cztery lub sześć kolumn. Najbardziej uniwersalnym rozwiązaniem jest bezprzewodowy podnośnik kolumnowy SW3*, który do zasilania wykorzystuje baterie. Podnośnik SW3* jest zsynchronizowany z protokołem komunikacji bezprzewodowej, co umożliwia korzystanie z niego w dowolnym miejscu – wewnątrz i na zewnątrz budynku. Podnośniki mobilne S1*, S2* i S3* są idealne do użytku stacjonarnego i są szczególnie przydatne w przypadku autobusów i autokarów, a także pojazdów lotniskowych.

Mobilne podnośniki kolumnowe mogą być bardzo przydatne w mobilnych warsztatach naprawczych. Są one zasilane bateryjnie i mogą być przenoszone niemal wszędzie. Modele bezprzewodowe są jeszcze bardziej wygodne. Nie są już ograniczone do miejsc stacjonarnych i można je przechowywać z boku głównego piętra. Zwolni to miejsce i ułatwi przenoszenie ich do rezydencji klientów. Dzięki nim będziesz mógł wykonywać bardziej dogłębne naprawy pojazdów, które aktualnie nie znajdują się w warsztacie.

Kolumna podnosząca Multilift II: Do ciągłej regulacji wysokości ten system jest idealny. Te kolumny podnoszące mogą być obsługiwane samodzielnie lub w parach. Ponadto do uruchomienia wielu podnośników nie potrzeba specjalnej wiedzy elektrycznej. W przypadku dużej ilości miejsca można połączyć ze sobą i zsynchronizować kilka kolumn podnoszących Multilift II. Kolumny podnoszące MultiControl II mogą łączyć się poprzez system BUS, co pozwala na jednoczesne sterowanie aż 32 kolumnami.

PCL-18B Mobilny podnośnik kolumnowy: Ten system mobilnych podnośników kolumnowych jest dostępny w zestawach dwu-, cztero-, sześcio- i ośmioelementowych. Pojedynczy podnośnik PCL-18B może podnieść do 36 000 lbs. ale po połączeniu osiem jednostek może podnieść do 144 000 lbs. Mobilne podnośniki kolumnowe mogą być stosowane do pojazdu dwuosiowego. Dodatkowo, podnośniki kolumnowe mogą być wykorzystywane do obsługi pojazdów trzyosiowych.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top