Jak zrobić szafkę do łazienki

Przed montażem szafki łazienkowej, zmierz i zaznacz kołki w ścianach. Kiedy już będziesz miał dokładną lokalizację, wywierć otwory w każdym z nich. Po wywierceniu otworów, przymocuj boki szafki za pomocą 3-calowych śrub. Gdy szafki są już na miejscu, przytwierdź dno do kwadratu i ponownie zawieś drzwi. Wykończ szafkę bezbarwnym lakierem, który zapobiega wnikaniu wilgoci w drewno.

Alternatywnie możesz kupić szafkę. Ana White stworzyła uroczą szafkę z lustrem. Projekt zawiera przesuwne drzwi lustrzane i drewniane szyny, które podwajają się jako półki. Następnie, pomaluj i polakieruj go, aby stworzyć idealne wykończenie. Jeśli nie jesteś pewien, na jaki kolor pomalować swoją nową szafkę, użyj łatwej do dopasowania farby do wystroju łazienki. Następnie, jesteś gotowy do powieszenia szafki!

Sieć DIY ma dobry przewodnik, jak zbudować szafkę łazienkową. W tym odcinku, oni redid ich łazienka szafka. Pierwotnie szafka była zwykła, ale teraz szafka ma kolorowy podkład z tapety. Teraz możesz umieścić w niej wszystko, co chcesz! Możesz nawet ozdobić wnętrze swojej łazienki dekoracyjną tapetą. Jeśli planujesz udekorować wnętrze swojej łazienki, rozważ wykonanie szafki, która może służyć jako magazyn.

Ważne jest, aby pamiętać, że szafki łazienkowe nie muszą być duże lub nieporęczne. Powinny być również funkcjonalne i pasować do wystroju Twojej łazienki. Ostatnim etapem tworzenia szafki łazienkowej jest jej pomalowanie, co jest stosunkowo łatwe, jeśli używasz narzędzi do obróbki drewna. Może to dać ci swobodę wyboru koloru, który pasuje do ścian twojej łazienki. Tworzenie szafki łazienkowej montowanej na ścianie może mieć największy sens dla minimalistycznej lub farmerskiej łazienki.

Długa szafka medialna może być używana jako DIY łazienkowa próżność. Szafka jest wystarczająco długa, aby wspierać zlew korytkowy, jednocześnie dając Ci miejsce na ladę. Możesz dopasować marmurową płytę do blatu, jeśli wolisz. Jeśli nie chcesz używać tej samej płyty marmurowej, możesz zbudować szafkę ze szklanymi drzwiami przesuwnymi. Jeśli jesteś wygodny z podstawową konstrukcją szafy, możesz również dodać podniesione drzwi panelowe dla dodatkowego stylu.

Możesz również użyć starej komody, aby zrobić nowoczesną łazienkową próżnię. Możesz kupić jednostkę próżności, aby naśladować zabytkową komodę. Jeśli wybierasz się na bardziej tradycyjny wygląd, możesz podeprzeć tradycyjną próżność na antycznych, zakrzywionych nogach mebli. Wybierając inny projekt dla swojej próżności, możesz użyć innych mebli pokojowych, aby dopasować je do wystroju łazienki. Gdy już wykończysz szafkę, możesz pomalować jej podstawę na jasny odcień błękitu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top