Jak zrobić samemu prezent na 18 urodziny? 

kobieta z balonami 18 urodziny

Zbliżają się osiemnaste urodziny kogoś, kto jest Ci bliski? Zastanawiasz się jaki prezent zapamięta na lata? W poniższym artykule przedstawimy Ci kilka propozycji, które z pewnością pomogą Ci podjąć decyzje.

Dlaczego osiemnaste urodziny są tak bardzo wyczekiwane?

Każdy nastolatek nie może doczekać się nadejścia swoich osiemnastych urodzin. Z czego to wynika? Chodzi oczywiście o przekroczenie granicy pełnoletności, które w Polsce w pewnych aspektach zapewnia nam wolność. Od momentu osiągnięcia tej granicy wieku możemy już bez przeszkód zakupić alkohol. Zyskujemy także możliwość wzięcia udziału w głosowaniach wyborczych, chociażby w kontekście wyboru Prezydenta. Wiek osiemnastu lat postrzegany jest szczególnie przez młode osoby jako wolność i możliwość decydowania za siebie. Nic więc dziwnego, że ta data jest tak bardzo wyczekiwana. 

Pewną tradycją w Polsce stały się również imprezy osiemnastkowe, zarówno te dla rodziny jak i te dla znajomych. Z reguły są one planowane nawet na kilka miesięcy przed samymi urodzinami. Solenizanci starają się zrobić wszystko aby cały ten dzień przebiegał perfekcyjnie.

Jak samemu przygotować prezent na osiemnaste urodziny bliskiej osoby?

Kiedy zostajemy zaproszeni na imprezę osiemnastkową, musimy mocno zastanowić się nad prezentem dla solenizanta bądź solenizantki. Zastanawiasz się co warto kupić? Po pierwsze, musisz podjąć decyzje pomiędzy zakupem prezentu a zrobieniem, przygotowaniem go samemu. Pierwsze rozwiązanie jest oczywiście wygodne, jednak niewątpliwie wiąże się z większym bądź mniejszym wydatkiem. Jeżeli Twoja sytuacja finansowa nie należy do najlepszych, pożyczka na raty, którą oferują największe sklepy internetowe – z pewnością ułatwi Ci zakup.

Pożyczka na raty w Saverium

Drugą opcją w poszukiwaniu idealnego prezentu osiemnastkowego jest oczywiście stworzenie, przygotowanie go samemu. Obdarowana osoba z pewnością doceni to, że nie wybraliśmy w tym wypadku najłatwiejszego rozwiązania, a wręcz przeciwnie – włożyliśmy w przygotowanie prezentu całe serce. Takie prezenty zdecydowanie bardziej zapadają w pamięci na długie lata. Zastanawiasz się co może być takim prezentem? Przykładami są, chociażby:

  • własnoręcznie przygotowane pudełko 'na gorszy humor’. Może ono zawierać chociażby wino, ulubione słodycze, zestaw herbat czy chociażby chipsy. 
  • domowa nalewka lub własnoręcznie skomponowana mieszanka herbat, na przykład z ziół, suszonych owoców i kwiatów. 
  • ramkę ze wspólnymi zdjęciami. Brzmi banalnie, jednak jest to świetny, spersonalizowany prezent. Możesz przygotować w niej wspólne zdjęcia z solenizantką bądź solenizantem. Oczywiście ramkę można dodatkowo ozdobić na przykład poprzez kokardki czy brokat. 

Prezent zrobiony, przygotowany własnoręcznie to świetne rozwiązanie. Dzięki temu obdarowana osoba zobaczy jak bardzo nam zależy. Nie pójdziemy wtedy na łatwiznę, tylko przygotujemy coś specjalnego od siebie, od serca. To zdecydowanie prezenty DIY są zapamiętywane na długo, nawet na wiele lat. To wyjątkowy dzień, który zasługuje na wyjątkowy prezent. Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top