Medale na zamówienie dla najlepszych tenisistów

Gra w tenisa może być doskonałym sposobem na spędzanie wolnego czasu, jednak coraz więcej osób decyduje się rozpocząć treningi przygotowujące do zawodów. Te odbywają się przez niemal cały rok, a ich organizatorzy powinni zadbać przede wszystkim o wysokiej jakości nagrody, jakimi są między innymi medale na zamówienie. Z pewnością znajdą one uznanie wśród zwycięzców, a jednocześnie znacząco podniosą prestiż całego wydarzenia.

Dlaczego warto zdecydować się na nagrodę w formie medali?

Medale nieodmiennie kojarzą nam się z zawodami sportowymi. Tradycja ich wręczania, wbrew pozorom, nie jest szczególnie długa – choć większość uważa, że krążki były obecne na zawodach od zawsze, to tak naprawdę upowszechniły się one dopiero w czasach powojennych, zostając z nami do dziś. Medale znajdują szczególne uznanie wśród uczestników rozgrywek sportowych, w tym także tenisowych. Można je z dumą przewiesić na szyi, lecz pięknie prezentują się również na domowej półce z nagrodami. Jednak należy wybrać wyłącznie najwyższej jakości krążki, a nie te, które pochodzą z produkcji masowej. Medale produkowane masowo charakteryzuje niska jakość wykonania, w dodatku nie zawierają one elementu personalizacji. Tymczasem krążki odlewane na zamówienie przygotowywane są z zachowaniem ponad 400-letniej tradycji polskiej sztuki odlewniczej. Dlatego też stanowią unikatową pamiątkę na całe życie.

Medale odlewane dla tenisistów

Medale na zamówienie można zaprojektować we własnym zakresie, nadając im niesamowitego charakteru. Przede wszystkim należy zastanowić się, jakie informacje powinny widnieć na krążku. Najczęściej dotyczą one:

  • organizatora konkursu,
  • daty zawodów,
  • zajętego miejsca,
  • miejscowości, w której odbywa się konkurs.
Medale na zamówienie MCC Medale

Każdy może samodzielnie dobrać dane, jakie znajdą się na medalu, zgodnie z własnymi oczekiwaniami i wymaganiami. W razie potrzeby można też skorzystać z pomocy doświadczonego grafika, który podpowie najlepsze rozwiązania. Medale odlewane charakteryzują się wysoką jakością wykonania, dbałością o detale i mocnymi, dobrze widocznymi kolorami. Dzięki elementom personalizacji zawsze będą przypominały zwycięzcom o zawodach, podczas których zostały zdobyte. Krążki warto zamówić z wyprzedzeniem czasowym – wystarczy skontaktować się z konsultantem, aby uzgodnić zasady współpracy. Warto mieć na uwadze, że istnieje możliwość wręczenia ich na dwa sposoby – albo z ozdobną szarfą, do przewieszenia na szyi, albo w ozdobnym pudełku.

Medale na zamówienie a inne nagrody

Zawody tenisowe organizowane są na różnych szczeblach – niektóre skierowane są do osób, które mają już na koncie pierwsze sukcesy w tej dyscyplinie, inne do tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z tenisem. Niemniej jednak zawsze warto zadbać o nagrody odpowiedniej jakości, które zostaną przyznane najlepszym uczestnikom spotkania. Organizatorzy powinni mieć na uwadze, że wysokiej klasy upominki znacząco podnoszą rangę całego wydarzenia, nadając mu uroczystego tonu. Medale na zamówienie są o wiele lepszą alternatywą dla tradycyjnych nagród, takich jak kwiaty, upominki rzeczowe czy innego rodzaju przedmioty, których trwałość często pozostawia wiele do życzenia. Jednocześnie należy wziąć pod uwagę, że koszty związane z zamówieniem krążków wcale nie muszą być wysokie – najczęściej mieszczą się one w ogólnym budżecie przeznaczonym na nagrody, który warto wykorzystać w świadomy i odpowiedzialny sposób. Nagrody rzeczowe czy nawet pieniężne szybko tracą na wartości, podczas gdy medale pozostają ze zwycięzcami na wiele lat. Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top