Jak zrobić kok z długich włosów

Jeżeli masz długie włosy i zastanawiasz się jak je ułożyć, przeczytaj ten artykuł, aby poznać kilka wskazówek. Koki są proste i eleganckie, a najlepiej sprawdzają się na włosach, które nie zostały umyte. Dobrze sprawdzają się także włosy czyste, ale przed przystąpieniem do stylizacji warto wypróbować suchy szampon lub spray teksturujący. Może to zająć kilka prób, zanim znajdziesz idealną fryzurę dla siebie.

Kok może być noszony przez kobiety w każdym wieku i o każdym rodzaju włosów. Jest to wyrafinowana i odważna fryzura, która wygląda świetnie w połączeniu z biżuterią, soczystymi rzęsami i zadziornym kolorem ust. Aby uzyskać taki wygląd, upewnij się, że Twoje włosy są gładkie i regularnie podcinane. Nie chcesz nosić włosów upiętych przez cały dzień, dlatego kok będzie idealny na każdą specjalną okazję.

Aby stworzyć kok, zbierz pasma włosów przy karku i skręć je razem. Zwiąż je w kok za pomocą płaskich spinek. Jeżeli chcesz wyglądać bardziej niechlujnie, zrób to luźno. Aby fryzura utrzymała się dłużej, spryskaj ją lakierem. A jeżeli boisz się plątania włosów, spróbuj zamiast tego zrobić kok!

Kok najlepiej wygląda na kobietach o długich, kręconych lub falowanych włosach. Pasuje do kobiet o twarzy sercowej lub owalnej. Ta fryzura sprawdzi się również w połączeniu z sukienką w stylu boho lub przytulnymi spodniami. Fryzura ta jest odpowiednia na każdą okazję, w tym na niezobowiązujące spotkania i w miesiącach letnich. Jest łatwa do wykonania, więc na pewno będziesz się świetnie bawić.

Zanim zaczniesz układać włosy, podziel przednią sekcję na dwie części. Natapiruj każdą sekcję od nasady, a następnie rozczesz je na gładko. Doprowadź przednią część do podstawy koka, upinając ją z boku. Na środku każdego z nich zawiąż małą gumkę, aby oddzielić je od reszty włosów. Gdy sekcja jest już zabezpieczona, użyj lakieru do włosów, aby ją utrzymać.

Kok jest ponadczasowym wyborem, dzięki swojej prostocie i wszechstronności. Pasuje do każdego rodzaju włosów i jest ulubioną fryzurą na wesela, studniówki i letnie wieczory. Możesz ją nawet nosić do biura, aby wyglądać parysko. Aby dowiedzieć się jak wykonać tę fryzurę, obejrzyj film instruktażowy. Możesz również znaleźć kilka przydatnych wskazówek i filmów instruktażowych, które pomogą Ci stworzyć własny kok.

Jeśli masz długie włosy, możesz wypróbować kilka różnych stylów, aby osiągnąć pożądany wygląd. Możesz również użyć siatki na włosy. Jednym z najlepiej strzeżonych sekretów koków Kate Middleton jest siatka na włosy. Trudno jest odróżnić swoje włosy od siatki na włosy, gdy ma ją na sobie. Ponadto, siatka na włosy wygląda bardzo stylowo na grubych i cieniowanych włosach.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top