Jak zrobić roletę zewnętrzną

Jak zrobić roletę zewnętrzną

Jeśli chcesz zrobić roletę zewnętrzną, jest kilka kroków, które możesz podjąć. Po pierwsze, musisz zmierzyć szerokość i długość okna, które chcesz pokryć. Idealnie, powinieneś upewnić się, że gotowa szerokość wynosi 30cm (12in), a spadek wynosi około 10cm (4in). Następnie dodaj pięć centymetrów (2in) do każdej strony, aby umożliwić obszycie. Po zmierzeniu szerokości i długości rolety, możesz przyciąć tkaninę do wymaganego rozmiaru. Następnie należy upewnić się, że materiał będzie płaski. Upewnij się, że używasz roztworu usztywniającego, aby zapobiec strzępieniu się tkaniny. Należy również upewnić się, że wysuszysz tkaninę przed cięciem.

Tkanina powinna być równomiernie owinięta wokół regulowanego pręta. Jeśli nie, to będzie wonky i krzywo. Aby to zapewnić, możesz kupić kwadrat do obramowania w Home Depot. Kwadrat pomoże Ci uzyskać równą krawędź i jest skutecznym narzędziem, które pomoże Ci uzyskać kąt 90 stopni, którego potrzebujesz.

Jeśli chcesz wykonać prostą roletę zewnętrzną, jest to łatwe do zrobienia. Możesz użyć ręcznego sterowania lub mechanizmu elektrycznego, a także mogą być zaprogramowane do pracy automatycznej. Powinieneś wybrać tkaninę, która ma wysoki współczynnik przezroczystości, w zależności od rodzaju zastosowanej nici. Wyższa przezroczystość oznacza, że więcej światła będzie przez nią przechodzić.

Jeśli wykonujesz roletę zewnętrzną w domu, ważne jest, aby mieć odpowiednie materiały do wykonania rolety. Upewnij się, że materiał jest wystarczająco mocny i ma wysoką jakość. Powinieneś również poświęcić czas, aby dokładnie przestrzegać wskazówek dostarczonych z zestawem. Zestaw powinien zawierać instrukcje dotyczące sposobu mocowania wsporników. Ponadto powinien pokazywać, jak wyciąć dolną belkę i mechanizm.

Rolety zewnętrzne to doskonały wybór dla okien, balkonów i tarasów. Produkty te są trwałe i mogą chronić przed szkodliwymi promieniami UV oraz deszczem. Ponadto mogą być instalowane w szczelinach między słupkami i zapewniają cień nawet wtedy, gdy na oknie nie ma okien. Są one również zaprojektowane, aby wytrzymać elementy i są odporne na pleśń, pleśń i blaknięcie od ekspozycji na słońce.

Rolety zewnętrzne są popularne wśród klientów. Chronią okna przed promieniami UV, chronią meble przed uszkodzeniami UV i nie blokują widoku na zewnątrz. Te odcienie są dostępne w różnych opcjach aktualizacji i mogą być dostosowane do preferencji klientów. Możesz również dodać funkcje do swoich odcieni zewnętrznych, takie jak bezprzewodowe podnoszenie. Ta opcja eliminuje sznurek do podnoszenia i pozwala na podnoszenie lub opuszczanie odcieni za pomocą dotknięcia palcem.

Kupując zestaw rolet, upewnij się, że kupujesz taki, którego szerokość jest większa niż okno, które zasłaniasz. Jeśli nie jesteś pewien dokładnych wymiarów, kup następny rozmiar w górę. Po zakupie odpowiedniego rozmiaru, przytnij roletę zgodnie z wymiarami.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top