Jak zrobić równe brwi

Jak zrobić równe brwi

Jeśli masz skąpe brwi lub krzaczaste brwi, można łatwo uczynić je wyglądają nawet i zdefiniowane z kredkami do brwi. Wystarczy, że zanurzysz końcówkę ołówka w cienkiej, jasnobrązowej kredce i narysujesz poziomą linię wzdłuż podstawy brwi. Następnie, używając szczoteczki, wymieszaj linię ołówka z brwią. Dodatkowo, możesz użyć pęsety do brwi, aby wyrwać zabłąkane włoski i wyrównać brwi. Pamiętaj tylko, aby nie przesadzić z wyskubywaniem, gdyż spowoduje to powstawanie plam.

Po pierwsze, powinnaś zdecydować, od czego zacząć swoje brwi. Jest to bardzo ważne. Nie chcesz przejść nad ogonem brwi, ponieważ spowoduje to efekt droopy i sprawiają, że twarz wygląda smutno. Twoje brwi powinny naturalnie zatrzymać się pod kątem, który podnosi twarz, więc najlepiej jest podążać za tym kątem, gdy nakładasz ołówek, aby wyglądały równo. Możesz użyć ołówka do brwi, aby zmierzyć, gdzie rozpocząć i zatrzymać swoje brwi. Jeśli chciałabyś je nieco wydłużyć, przejdź po przekątnej przez nozdrze lub z boku oka. Kiedy osiągniesz ten punkt, przedłuż ołówek, aby trafić na kość brwiową. W ten sposób nadasz swoim brwiom naturalny wygląd, nie wyglądając przy tym sztucznie.

Po określeniu swojego kształtu twarzy, zdecyduj się na kolor brwi. Jasne brwi wyglądają najlepiej z jasnym kolorem, natomiast ciemne brwi wymagają ciemniejszego odcienia. Średnie brwi są najlepsze dla twarzy owalnych lub lekko wydłużonych. Makijaż jest również ważny w nadaniu brwiom równomiernego wyglądu. Aby uzyskać idealny wygląd, użyj kredki lub żelu i wykonaj powyższe kroki.

Injectables to kolejna opcja, aby Twoje brwi były bardziej równe. Jeśli zdecydujesz się na zastrzyk, upewnij się, że najpierw skonsultujesz się z profesjonalistą. Niektóre zastrzyki do brwi mogą wpływać na jeden mięsień bardziej niż drugi, co może skutkować nierównymi brwiami. Podczas stosowania wypełniacza lub ołówka, upewnij się, że dokonujesz pomiarów, aby wiedzieć, ile produktu należy zastosować. Następnie nałóż produkt tylko tam, gdzie go potrzebujesz, tworząc miękki, naturalny wygląd.

Jeśli Twoje brwi są nierówne, najprostszym sposobem na ich korektę jest zastosowanie makijażu brwi. Jeśli masz pewne podstawowe umiejętności makijażu, możesz wypełnić brwi za pomocą kredek do brwi lub pomady. Istnieją również zestawy do brwi dostępne, takie jak Honest(r) Brow Kit. Kiedy już będziesz zadowolona ze swoich brwi, możesz je zaaplikować w sposób, który schlebia Twojemu kształtowi twarzy.

Kolejnym ważnym aspektem tworzenia pięknych brwi jest wybór odpowiedniego odcienia kredki do brwi. Wybór niewłaściwego odcienia może sprawić, że Twoje brwi będą wyglądały na przesadzone. Jeśli chcesz osiągnąć równy wygląd, możesz wybrać odcień o dwa odcienie jaśniejszy niż Twój odcień włosów. Na przykład, osoby o rudych włosach mogą użyć kredki w kolorze taupe, aby uzyskać równomierny wygląd.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top